Mikołajkowy seans filmowy 2009-12-01 Zapraszamy na MIKOŁAJKOWY SEANS FILMOWY
Kino „Poza Ciszą i Ciemnością” i Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” mają zaszczyt zaprosić na MIKOŁAJKOWY SEANS FILMOWY z cyklu Kino „Poza Ciszą i Ciemnością”.
10 grudnia 2009 r., godz. 14:30
Kino Alchemia
ul. Jezuicka 4
Warszawa - Stare Miasto
Wstęp wolny!
Liczba miejsc ograniczona.
W programie:
pokaz filmu animowanego „Gwiazda Kopernika” (94 min) z audiodeskrypcją dla dzieci niewidomych i napisami dla dzieci niesłyszących, a także wręczenie prezentów przez Myszkę Norkę.
Rezerwacja miejsc:
Anna Żórawska 022 402 18 25
a.zorawska@dzieciom.pl
Opis filmu:
Rok 2009 został ogłoszony przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, dlatego chcielibyśmy przedstawić pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem.
NASI PODOPIECZNI
POMAGAJĄ NAM
ZNAJDZIESZ NAS
Ćwiczenia językowe do książki Dla chcącego nic trudnego
Copyright 2008 by Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" organizacja pożytku publicznego 1% przekaż nam procent podatku